Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovan – Feronikeli

24. júla 2019 18:00

Preview

Viac preview
preview_futbal_slovan_07_Sporar

Futbalisti Slovana Bratislava po hanebnom vypadnutí v Lige majstrov 2019/2020 v 1. predkole budú ďalej reprezentovať Slovensko v Európskej lige už v stredajšom súboji s kosovským majstrom Feronikeli.

V klube stále rezonuje vyradenie z LM čiernohorským šampiónom Sutjeskou Nikšič, po ktorom sa musel predčasne porúčať z postu trénera Martin Ševela. Slovan momentálne intenzívne hľadá nového kouča. Jarolím odmietol ponuku, v hre sú Weiss a Guľa. Mužstvo v 1. kole novej fortunaligovej sezóny viedol doterajší asistent Vladimir Radenkovič zo Srbska, obhajca titulu vyhral na pôde nováčika FK Pohronie 3:1. ,,Belasí" štartujú účinkovanie v majstrovskej vetve EL, kde môžu naraziť len na kluby, ktoré boli v uplynulej sezóne víťazmi domácej súťaže. Hráčov by mohla naštartovať výhra nad Pohroním. Môže sa stať, že pre politické dôvody, Srbsko neuznáva Kosovo, za domácich na príkaz srbskej vlády nenastúpia hráči Čavrič a Drazič a mužstvo nebude koučovať Radenkovič.

Kosovčania trikrát ovládli domácu ligu a UEFA im v tejto sezóne prvýkrát umožnila štartovať v LM. V Prištine zorganizovali turnaj predkvalifikácie, ktorý po víťazstvách 1:0 nad gibraltárskym Lincolnom Red Imps a 2:1 nad andorrskou FC Santa Coloma vyhrali a postúpili do 1. predkola. Tam im stop vystavil waleský majster The New Saints (2:2 vonku a 0:1 doma). Káder hostí tvoria hráči z Kosova, iba traja sú zo zahraničia.

Domáci sú vysokým favoritom duelu. Hodnota ich kádra je 12 miliónov eur, kým kosovského tímu ,,iba“ 2,5 milióna.

Zápas 1

info Zápas správne tipy výsledok
623 Slovan - Feronikeli 1,10,12 2:1

Vytvorené: 23. júla 2019 10:37

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.