Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovan - Dun.Streda

15. septembra 2018 16:45

Viac preview
preview_futbal_stadion_slovan_01

V šlágri 8. kola Fortuna ligy sa stretnutí dve najlepšie slovenské mužstvá. Slovan má pred druhým DAC dvojbodový náskok.

Je ešte september, no Slovan už skončil v pohároch. Vypadol z Európskej ligy a pre neoprávnený štart Ljubičiča bol vylúčený aj zo Slovenského pohára.

Spomínaný ,,amatérsky“ krok funkcionárov Slovana má aj dôsledky: mesiac nemôže nastúpiť samotný Ljubičič, dištanc má aj hlavný tréner Ševela a vedúci mužstva Švehlík. Ševelu na lavičke nahradí asistent trénera Radakovič.

Slovan, ktorý má k dispozícií najhodnotnejší káder vo Fortuna lige (10,3 milióna eur), zatiaľ vládne v našej najvyššej súťaži.

Dunajská Streda je najlepšie strieľajúcim tímom, v siedmich kolách zaznamenala až 19 gólov. Zdravotne je mužstvo v poriadku a veľmi sa teší na súboj. Na Pasienkoch bude mať domáce prostredie, do Bratislavy sa chystá viac ako tisíc fanúšikov.

V sobotu to bude 55. ligový zápas medzi Slovanom a Dunajskou Stredou. Bilancia je výrazne priaznivá v prospech belasých, ktorí dosiahli 32 víťazstiev. Dvanásť duelov sa skončilo nerozhodne a desaťkrát sme okúsili trpkosť prehry. Celkové skóre v pomere 98:45 hovorí v prospech bratislavského tímu.

Belasí vyhrali posledné dva duely s DAC „na nulu,“ takže naši brankári ťahajú proti tomuto súperovi sériu 187 minút bez inkasovaného gólu.

V Bratislave sa Slovanu proti DAC darí nadmieru dobre. Len dvakrát okúsili trpkosť porážky, stalo sa tak v rokoch 1996 a 2015.

Priamy súboj o prvé miesto a zápas dvoch nezdolaných mužstiev – to je jasný motív sobotňajšieho duelu. Ten, kto vyhrá, bude aj po ôsmom kole na prvom mieste tabuľky.

Diváci sa môžu tešiť aj na kanonierov – v belasom hrá najlepší strelec súťaže Andraž Šporar so šiestimi gólmi, za hostí päťgólový Kristopher Vida a štvorgólový Vakoun Issouf Bayo.

Tip: 0

info Zápas správne tipy výsledok
82 Slovan - Dun.Streda 1,10,12 3:2

Vytvorené: 15. septembra 2018 16:45

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.