Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovan – Din.Riga

4. februára 2019 18:30

Viac preview
preview_hokej_khl_slovan_05

Slovanu sa predsa podarilo vyhrať aj v roku 2019. Po 10-ich prehrách za sebou zastavili čiernu sériu v domácom súboji so Soči, keď zvíťazili 3:2 po predĺžení. Dokázali využiť 2 z troch presilových hier a to bol hlavný dôvod ich úspechu. Pred sebou majú posledné tri súboje pred zrakmi vlastných fanúšikov a budú ich chcieť opäť potešiť pred týždňovou reprezentačnou prestávkou. Na ramenách budú mať fialové stužky, čím vyjadria podporu pacientov so závažným ochorením.

Hostia z Lotyšska prídu s obrovskou motiváciou. Spolu s posledným súperom Slovana so Soči bojujú o poslednú 8. priečku a tým účasť v play-off a ich strata je iba dvojbodová. Z posledných štyroch duelov však vyhrali jediný, keď doma porazili Sp.Moskva 2:1 po nájazdoch. Okrem toho trikrát ťahali za kratší koniec a trikrát vonku. So St.Peterburgom (1:7), s Din.Moskva (2:3) a v sobotu aj s Din.Minsk (1:3). Ich výsledky sú priamo úmerné s úspešnosťou trojice najproduktívnejších hráčov Videll – Maione - Darzinš, ktorí prekročili 40-bodovú hranicu.

Vo vzájomných zápasoch sa Slovan nedokázal presadiť už v šiestich súbojoch za sebou a v tomto ročníku prehral dvakrát tesne doma 3:4 a vonku 2:3. Stávkujúcim radíme vsadiť na Darzinša, že dá gól.

info Dá gól (do rozhodnutia) správne tipy výsledok
95395 Slo-Din:Darzinš L. Nie 0
info Zápas správne tipy výsledok
5239 Slovan - Din.Riga 1,10,12 2:1

Vytvorené: 4. februára 2019 08:50

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.