Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovan – CSKA Moskva

11. februára 2019 18:30

Preview

Viac preview
preview_hokej_khl_slovan_05

Slovan si po prerušení 10-zápasovej čiernej série pripísal dve víťazstvá na domácom ľade za sebou, keď porazil Soči (3:2p) aj Din.Rigu (2:1). Po reprezentačnej prestávke ho čakajú posledné dva súboje pred zrakmi vlastných fanúšikov, v ktorých už niekoľko mien v zostave chýba. Oklieštenú zostavu čaká viac ako náročný súboj a čo len vyrovnaná partia by bola zázrakom.

Hostia sú lídrom celej KHL. Majú trojbodový náskok pred svojim najväčším rivalom St.Peterburgom a zaváhanie si nemôžu dovoliť. V posledných štyroch dueloch nezaváhali a najmä dva vonku pred reprezentačnou prestávkou odohrali famózne. Ich defenzíva je až neuveriteľná, veď priemer inkasovaných gólov na zápas majú 1,23. V spomínaných posledných dvoch dueloch nedostali ani gól a vyhrali v Čerepovci (4:0) aj Kazani (3:0). Gólman Sorokin si drží viac ako 120 minút čisté konto, ale obrovskú zásluhu na tom majú aj jeho spoluhráči, veď dovolili súperom vyslať na bránu iba 12 resp. 16 striel.

Vo vzájomných zápasoch sa Slovan už 10-krát za sebou musel skloniť pred kvalitami súpera a v posledných troch mu nestrelil ani gól. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1.tím, že dosiahne menej ako 1,5 góla.

info 1.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
58507 Slovan - CSKA M. - 1:4
info Zápas správne tipy výsledok
5190 Slovan - CSKA M. 2,02,12 1:4

Vytvorené: 11. februára 2019 08:34

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.