Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovan - Čerepovec

11. septembra 2018 18:30

Viac preview
preview_hokej_khl_slovan_04

Slovanisti nedokázali zvíťaziť ani vo štvrtom súboji novej sezóny a prvom na vlastnom štadióne. V úvodnom tripe zaznamenal tri prehry s Magnitogorskom (1:5), Čeljabinskom (0:3) aj s Jekaterinburgom (2:3p), s ktorým uhrali aspoň bod. Ich herný prejav nebol zlý a tak sa veľa očakávalo od úvodného domáceho vystúpenia. Ani to však nedopadlo dobre, keď prehrali s Jaroslavlom jasne 1:4. tentoraz ich súper aj jednoznačne prestrieľal 20:45. Tentoraz ich čaká relatívne slabší súper a konečne by mohli zvíťaziť.

Hostia sa vlani prekročili svoj tieň a prebojovali sa do play-off. To by si chceli zopakovať aj v tomto ročníku. V príprave sa im absolútne nedarilo, ale o to viac potešili úvodným domácim víťazstvom s Novosibirskom (3:2). Potom však doma prehrali s Ufou (4:5p) aj Omskom (1:4) a v prvom vystúpení na ľade súpera vydolovali 2 body v Rige po víťazstve 3:2 po predĺžení. V mužstve sú takmer výlučne hráči z Ruska, s výnimkou 1 Čecha, Lotyša a dvoch Kanaďanov. Jedným z nich je Zach Boychuk, dobre známy v Bratislave, veď vlani bol v Slovane jedným z najlepších.

Vo vzájomných zápasoch sa Slovanu darilo a 5-krát za sebou zvíťazil. Jeho víťazná séria sa skončila vlani, keď vonku prehral 3:5. Stávkujúcim radíme vsadiť na domácich ako víťazov do rozhodnutia.

info Víťaz do rozhodnutia správne tipy výsledok
58473 Slovan - Čerepovec 1 2:1
info Zápas správne tipy výsledok
5198 Slovan - Čerepovec 1,10,12 2:1

Vytvorené: 10. septembra 2018 13:40

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.