Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Sereď - Senica

28. júla 2018 19:00

preview_futbal_fortuna_liga_01

Sereď postúpila do Fortuna ligy a vo svojom premiérovom zápase v Ružomberku remizovala 0:0. Nováčik prekvapil ziskom bodu, ktorý spôsobil radosť v jeho tábore radosť. Na druhej strane domácich hráčov diváci vypískali. Tí však dreli, ale svoje šance nevedeli premeniť a taktiež treba dodať, že v závere zápasu sa Sereď sústredila na defenzívu. Hostia sa taktiež dostali do sľubnej šance, ale prekonaného brankára zachránila tyč. Nováčik, ktorý v príprave dosiahol sľubné výsledky, bude hrať svoje úvodné domáce zápasy na štadióne v Myjave, neskôr v Nitre (po kolaudácii rekonštrukcie štadióna).

Senica sa v minulej sezóne zachránila v baráži proti Skalici. Do novej sezóny vstúpila s množstvom zmien na každom mieste, možno vymenili aj upratovačky. Aj napriek tomu, že v príprave Záhoráci neoslnili, v prvom súťažnom zápase privítali Spartak Trnava a získali tri cenné body po víťazstve 1:0. Majster mal veľké šance, ktoré však nevyužil a keďže si ešte v prvom dejstve strelil vlastný gól, odišiel domov bez jediného bodu. Senica hrala obetavo, ale dochádzali jej sily a ak by Trnava nemala za sebou a pred sebou súboj Ligy majstrov, nemusela získať ani bod.

Sereď bude v tomto súboji určite bojovať o svoje prvé víťazstvo vo Fortuna lige, aby to hráčom dodalo ďalšiu energiu. Hráči Senice sa potrebujú zohrať a aj preto nás výhra nováčika neprekvapí. Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
363 Sereď - Senica 1,10,12 2:1

Vytvorené: 26. júla 2018 16:29

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.