Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Senica - Slovan

9. marca 2019 14:00

Viac preview
preview_futbal_stadion_senica_01

Senica (11.) ešte na jar nezískala ani bod a Podbrezová (10.) sa jej vzdialila na šesť bodov a Zlaté Moravce (12.) priblížili na jediný. Do konca sezóny sa ešte hrá o dosť veľa bodov, ale treba ich zbierať. Senica žiaľ nedala ani jediný gól. Najprv prehrala v Myjave s Trenčínom 0:3, keď za stavu 0:1 nevyužila šance na vyrovnanie a v závere dvakrát inkasovala. Potom podľahla doma Žiline (3.), pričom najmä po prestávke bola lepším tímom. Ťažké srdce mali domáci aj na rozhodcu, ale výsledok 0:1 sa už meniť nebude. Do tretice prehrala Senica v Dunajskej Strede (2.) 0:1, keď inkasovala gól v nadstavenom čase, pričom v priebehu zápasu úspešne odolávala a mala aj šance na skórovanie. V ďalších zápasoch môže Senica pokojne dotiahnuť duel do víťazného konca.

Slovan (1.) je suverénom Fortuna ligy. Na čele tabuľky má 14 bodový náskok. V troch jarných zápasoch získal deväť bodov, keď vyhral v Dunajskej Strede (2.) 1:0, v Nitre nad Sereďou (6.) 1:0 a do tretice zolal na Tehelnom poli Trnavu (7.) 2:0. Posledné víťazstvo dosiahli „belasí” na novom vypredanom Národnom futbalovom štadióne a aj keď nikto nepochybuje, že sú najbližšie k zisku titulu, bolo by fajn, keby hráči mali záujem vyhrávať zápasy presvedčivo. Aby po zápase nezaznievalo, že Šporar dal dva góly z ofsajdových situácii, pričom nášmu hráčovi sa zastavila akcia, ktorá bola regulárna. Jednoducho v európskych súťažiach budú rozhodovať zápasy iní rozhodcovia a hrá sa aj s vyšším nasadením, ak chcete uspieť. A hrať v európskych súťažiach dôstojnejšiu úlohu by malo byť cieľom popredných slovenských tímov, najmä Slovana.

V tejto sezóne Slovan ešte nezdolal Senicu, nakoľko v prvom vzájomnom zápase s ňou na Pasienkoch remizoval 2:2, pričom prehrával 0:2. Senica bude určite bojovať, ale či bude bodovať je otázne. Stavíte si, že Slovan vyhrá presvedčivo, alebo si myslíte, že domáci s handicapom 1:0 neprehrajú? Handicap 1:0: 10.

info Zápas správne tipy výsledok
205 Senica - Slovan 2,02,12 1:2
info Handicap 1:0 správne tipy výsledok
47320 Senica - Slovan 0,10 1:2

Vytvorené: 8. marca 2019 12:27

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.