Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Senica - Podbrezová

11. augusta 2018 19:00

preview_futbal_stadion_senica_01

Senica (10.) v prípravných súbojoch tesne pred štartom novej sezóny utrpela niekoľko ťažkých porážok, ale v úvodnom kole zdolala majstrovskú Trnavu (8.) 1:0. Hostia boli síce futbalovejší, ale mysľou boli asi v zápasoch Ligy majstrov a keď si dali vlastný gól, body prenechali Záhorákom. V druhom kole prehrala Senica v Myjave proti nováčikovi zo Sereďou (4.) 1:2, keď neudržali polčasové vedenie 1:0. V 3. kole Senica sklamala na celej čiare v Zlatých Moravciach (6.), kde inkasovala porážku 0:4, pričom mohla prehrať aj vyšším gólovým rozdielom. V stredu Senica vyhrala v 3. kole Slovenského pohára na ihrisku Dolných Vesteníc (V. liga sever) presvedčivo 5:0.

Ani Podbrezová (9.) nijako neoslnila v príprave a už v úvode sezóny nastúpila proti trom najlepším tímom z minulej sezóny. Na úvod privítala Dunajskú Stredu (2.) a keď po prestávke zrovnala krok, dlho to vyzeralo na zisk bodu. Hostia, ktorí boli v zápase aktívnejší využili v závere zápasu presilovku a strhli víťazstvo 2:1 na svoju stranu. Potom „železiari” zavítali do Bratislavy a Slovan (1.), ktorý pár dní predtým zlyhal na Malte, jednoducho potreboval zabrať a aj zabral – vyhral 3:0. Do tretice Podbrezová privítala majstrovskú Trnavu (8.), ktorá sa ešte tešila z postupu cez Legiu v Lige majstrov a šetrila energiu pred súbojom na pôde Crvenej Zvezdy. To domáci dokonale využili, najprv sa síce nevedeli presadiť, ale keď skórovali z protiútoku, dokázali si tesný náskok 1:0 udržať až do konca zápasu. V stredu Podbrezová vyhrala v 3. kole Slovenského pohára na ihrisku Čane (IV. liga juh) 5:0.

V minulej sezóne sa tímy stretli štyrikrát a vždy vyhrali domáce družstvá. V tomto zápase nás neprekvapí, ak Senica zabojuje, ale Podbrezová ukázala vzostup formy a bodík by mohla získať. Zápas: 02.

info Zápas správne tipy výsledok
168 Senica - Podbrezová 0,10,02 1:1

Vytvorené: 9. augusta 2018 12:02

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.