X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Senica - Nitra

10. marca 2018 14:00

Preview

Viac preview
preview_futbal_stadion_senica_01

Senica (11.) získala len 14 bodov (3-5-14), ale v jarnej časti naznačila, že sa chce nielen vyhnúť vypadnutiu, ale aj 11. miestu, ktoré bude znamenať baráž. Senica najprv podľahla Dunajskej Strede (3.) 0:2, ale viac ako hodinu dokázala držať bezgólový stav. Potom podľahla v Trnave (1.), kde držala bezgólový stav viac ako 90 minút, keď v nadstavenom čase inkasovala. Do tretice doma proti Podbrezovej (9.) neinkasovala, hostia nevyužili vyložené šance a Záhoráci v závere dueli premenili pokutový kop a získali po tesnom víťazstve 1:0 tri mimoriadne cenné body.

Nitra (7.) hrala v jesennej časti fantasticky, bola aj na čele tabuľky a prvý gól dostala až v 6. kole. V posledných piatich súbojoch v roku 2017 však získala len tri body (0-3-5) a v jarnej časti jej mizéria pokračovala. Získala len dva body (0-2-1) a zabuchla si body do prvej šestky. V jarnej časti mala náročný žreb. Najprv privítala Trenčín (5.), ale neudržala vedenie 1:0 a brala len bod za remízu 1:1. Potom nastúpila v Ružomberku (6.) a celý zápas mali prevahu domáci, paradoxne však mohli vyhrať Nitrania, ale svoju sľubnú šancu nepremenili – 0:0. Do tretice Nitra privítala Slovan (2.) a šanca na prvú šestku ešte žila, „belasí“ však šli do vedenia a keďže diváci už ďalší gól nevideli tri body za výhru 1:0 brali hostia.

V prvom vzájomnom zápase Nitrania vyhrali v Senici 1:0, potom však doma proti Záhorákom len remizovali 0:0. Nitrania majú výbornú obranu a veľa gólov v tomto súboji neočakávame. Počet gólov: menej ako 2,5.

info Zápas správne tipy výsledok
89 Senica - Nitra 2,02,12 0:1
info Počet gólov správne tipy výsledok
2181 Senica - Nitra - 0:1

Vytvorené: 9. marca 2018 16:25

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.