Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 18. 7. 2019 od 6.00 do 7.00 bude prebiehať údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

Sassuolo – Chievo: 1

4. apríla 2019 19:00

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
brankar univerzal

Na definitívu si budeme musieť ešte pár kôl počkať, ale už teraz je takmer isté, že Chievo bude v budúcej sezóne pôsobiť v Serii B. Klub z Verony opustí najvyššiu taliansku súťaž po 11 rokoch, ale treba povedať, že zaslúžene. Hostia vyhrali v tejto sezóne iba jeden zápas (Frosinose 1:0), získali zatiaľ 14 bodov (-3 body) a strelili 21 gólov. V každej štatistike sú, samozrejme, najhorší zo všetkých tímov v lige. Favoritom tohto súboja je preto Sassuolo, ktoré však na tom z hľadiska aktuálnej formy nie je o nič lepšie. Domáci zvíťazili len v jednom z posledných 10 zápasov a dostali sa tak medzi tímy, ktoré budú musieť ešte bojovať o záchranu (náskok 7 bodov). Sassuolo pritom vstúpilo do nového roka úspešne, keď uhrali bod s Neapolom a zdolali Cagliari 3:0. Potom však prišiel odovzdaný výkon proti Juventusu, debakel v Empoli (3:0) a odvtedy sa domáci trápia. Ak sa Sassuolo nechce dostať do ešte väčších problémov, je víťazstvo proti Chievu povinnosťou. Vzhľadom na aktuálnu situáciu hosťujúceho tímu považujeme úspech domácich za vysoko pravdepodobný.

info Zápas správne tipy výsledok
253 Sassuolo - Chievo 1,10,12 4:0

Vytvorené: 2. apríla 2019 15:13

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.