Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

San Jose – St.Louis 2.z.

14. mája 2019 03:05

Viac preview
preview_hokej_nhl_san_jose_02_Burns

„Žraloci“ odohrali veľmi slušnú základnú časť, veď na Západe malo viac ako ich 101 bodov iba Calgary. Vo vyraďovacej časti odohrali už 2 sedemzápasové série a už v tej prvej mohli mať po sezóne. Z vlaňajším nováčikom Las Vegas prehrávali už 1:3 na zápasy, ale sériu tromi víťazstvami otočili vo svoj prospech pritom posledné dva súboje v predĺženiach. Ani v 2. kole to nemali o nič ľahšie a s Coloradom si tiež zahrali plnú sedemzápasovú porciu. V obidvoch sériách prehrali jediný domáci zápas a bol to vždy druhý v poradí. V tom prvom boli suverénni a tak to bolo aj na úvod konferenčného finále, keď si poradili so St.Louis 6:3.

Hostia získali v dlhodobej časti len o 2 body menej ako domáci. Do vyraďovacej časti vstúpili výborne a vyhrali prvé 2 zápasy vo Winnipegu. Po dvoch domácich prehrách vyhrali vonku aj do tretice a postup potvrdili domácim úspechom. V 2. kole už potrebovali na postup 7 zápasov a vonku opäť dvakrát vyhrali, no pripísali si aj prvú prehru v play-off na ľade súpera. Tú druhú utŕžili na úvod finále Západnej konferencie, pritom v San Jose boli strelecky aktívnejší 31:24. Ich gólman Binnington však inkasoval až 5 gólov a úspešnosť pod 80% iste nepotešila. Jeho náhradník Allen však v play-off ešte nechytal a sotva sa to dnes zmení.

V posledných šiestich vzájomných zápasoch sa vždy tešili domáce mužstvá. Naposledy San Jose vyhralo 6:3 v 1. finálovom zápase Západnej konferencii. Zopakuje rovnaký výsledok aj dnes ? Stávkujúcim radíme vsadiť na hostí ako víťazov do rozhodnutia.

info Víťaz do rozhodnutia správne tipy výsledok
50495 San Jose - St.Louis 2 2:4
info Zápas správne tipy výsledok
5054 San Jose - St.Louis 2,02,12 2:4

Vytvorené: 13. mája 2019 10:46

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.