Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

San Jose – Colorado

9. mája 2019 03:05

Viac preview
preview_hokej_colorado_02_MacKinnon

V šiestom stretnutí mali hokejisti Colorada nôž na krku, ale vyrovnaný duel napokon doviedli do úspešného konca. O triumfe „lavín“ rozhodol v tretej minúte predĺženia kapitán Landeskog. Séria druhého kola sa tak presúva do Kalifornie na rozhodujúci siedmy zápas.

„Žraloci“ už jeden takýto duel v tohtoročnom play-off zvládli. V predchádzajúcej sérii proti Vegas Golden Knights museli otáčať dokonca zo stavu 1:3 na zápasy. Vtedy predviedli famózny obrat v zápase číslo sedem, keď ešte 11 minút pred koncom riadnej hracej doby prehrávali 0:3. Toto víťazstvo im dodalo množstvo psychických síl, ktoré by mohli využiť aj v súboji s Coloradom. Tím zo západného pobrežia USA sa v play-off spolieha najmä na presné zásahy dvojice Couture - Hertl, ktorá dokopy nastrieľala 17 gólov. Domácim by navyše mohol byť k dispozícii už aj kapitán Pavelski, ktorý sa zranil v poslednom stretnutí proti Vegas a odvtedy nehral.

Rozhodujúci siedmy zápas zväčša nemá favorita, ale San Jose má predsa len skúsenejší tím, v jeho zostave sa nachádza viacero pamätníkov z finále Stanley Cupu 2016, takže podľa nás sa „žraloci“ budú tešiť z postupu do ďalšieho kola.

info Zápas správne tipy výsledok
5115 San Jose - Colorado 1,10,12 3:2
info Víťaz do rozhodnutia správne tipy výsledok
56209 San Jose - Colorado 1 3:2

Vytvorené: 9. mája 2019 01:32

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.