Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Sabalenka – Rybáriková

1. júla 2019 15:00

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_tenis_rybarikova_01

Bieloruská tenistka Aryna Sabalenková (11.) má iba 21 rokov a už to dotiahla do TOP 10 na rebríčku WTA. Parádne odštartovala rok 2019, keď vyhrala turnaj v Shenzhene. Odvtedy jej to až tak nejde. Najďalej bola v semifinále ešte v januári v Petrohrade a pred Roland Garros v Štrasburgu. Na tráve vypadla hneď v 1. kolách v Hertogenboschi s Aiavovou (214.) aj Birminghame s Hsiehovou (28.) ale minulý týždeň v Eastbourne bola vo štvrťfinále a najmä víťazstvo s Wozniackou (14.) jej dodalo sebavedomie.

Pre Magdalénu Rybárikovú (30.) si ani najobľúbenejšia časť sezóny príliš neužíva. Predvlani uhrala vo Wimbledone životný výsledok, keď sa dostala až do semifinále. V tomto roku sa jej vôbec nedarí, veď iba na dvoch turnajoch prešla cez 1. kolo. V marci v Miami cez Vichljancevovu (104.), ale hneď prehrala s Görgesovou (15.). Druhýkrát sa jej to podarilo o dva týždne neskôr v Monterrey, kde uhrala najlepší výsledok účasťou v semifinále, kde nestačila na Muguruzovú (19.). Na tráve začala na ITF turnaji v Surbitone, kde prehrala až vo finále s Riskeovou (62.). Vzápätí však prehrala v Nottinghame so Sharmovou (94.), keď po 1. sete skrečovala, ale hralo sa v hale a nie na tráve. Minulý týždeň opäť skúšala šťastie na ITF turnaji v Ilkley a po výhre s Perrinovou (153.) ťahala za kratší koniec s Haddadovou (125.).

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a Rybáriková čaká mimoriadne ťažký duel. Stávkujúcim radíme vsadiť na presný výsledok 2:0.

info Presný výsledok správne tipy výsledok
36620 Sabalenka A. - Rybáriková M. 0:2 0:2
info Zápas správne tipy výsledok
8147 Sabalenka A. - Rybáriková M. 2 0:2

Vytvorené: 1. júla 2019 08:06

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.