Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Rybáriková M. – Sharma A.

12. júna 2019 19:00

Preview

Viac preview
preview_tenis_rybarikova_01

Pre Magdalénu Rybárikovú (30.) sa začína asi najobľúbenejšia časť sezóny. Predvlani uhrala vo Wimbledone životný výsledok, keď sa dostala až do semifinále. V tomto roku sa jej vôbec nedarí, veď iba na dvoch turnajoch prešla cez 1. kolo. V marci v Miami cez Vichljancevovu (104.), ale hneď prehrala s Görgesovou (15.). Druhýkrát sa jej to podarilo o dva týždne neskôr v Monterrey, kde uhrala najlepší výsledok účasťou v semifinále, kde nestačila na Muguruzovú (19.). Minulý týždeň si vyskúšala trávnatý povrch na ITF turnaji v Surbitone, kde prehrala až vo finále s Riskeovou (62.).

Málo známa austrálska tenistka Astra Sharma (94.) hrá pravidelne na turnajoch ITF a len zriedka sa dostane aj do hlavného turnaja WTA. Na začiatku apríla sa vyhla kvalifikácii v Bogote a dokázala sa prebojovať až do finále. Narazila iba na jednu hráčku z prvej 100-ky, keď v 2. kole vyradila Poľku Linetteovú (85.). Trávnatým povrchom sa doteraz úspešne vyhýbala a v Nottinghame bude mať premiéru. Pomohol jej k tomu aj vstup do TOP 100 na rebríčku a tak bez kvalifikácie si zahrá 1. kolo hlavnej súťaže.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a Rybáriková je jasnou favoritkou. Stávkujúcim radíme vsadiť na presný výsledok 2:0.

info Presný výsledok správne tipy výsledok
10357 Rybáriková M. - Sharma A. -1:-1
info Zápas správne tipy výsledok
8051 Rybáriková M. - Sharma A. -1:-1

Vytvorené: 10. júna 2019 12:30

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.