Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Rybáriková M. – Gauff C.

3. júla 2019 19:00

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_tenis_rybarikova_01

Posledným slovenským želiezkom v singli na treťom grandslamovom turnaji roka zostala Magdaléna Rybáriková. Tá si v úvodnom kole prekvapivo hladko poradila s nasadenou desiatkou Bieloruskou Arynou Sobolenkovou 6:2, 6:4. V druhom kole čaká našu tenistku len 15-ročná Cori Gauffová.

Americká tínedžerka sa najprv stala najmladšou kvalifikantkou v histórii Wimbledonu a od pondelka je aj najmladšou ženou, ktorá vyhrala zápas v hlavnej súťaži grandslamu od čias Anny Kurnikovovej na US Open 1996. Víťazka juniorskej dvojhry na Roland Garros 2018 porazila v prvom kole svoj veľký vzor a zároveň päťnásobnú wimbledonskú šampiónku Venus Williamsovú 2:0 na sety. Talent mladučkej Floridčanky si všimol aj švajčiarsky grandslamový rekordér Roger Federer, ktorý ju priviedol do svojej zastupiteľskej agentúry a v posledných mesiacoch sa jej venoval aj z hernej stránky.

Slovenská tenistka je podľa papierových predpokladov favoritkou súboja. Tráva je jej najobľúbenejší povrch, čo potvrdila aj na Wimbledone pred dvoma rokmi, kde sa prebojovala až do semifinále. Američanka je však navnadená po svojom obrovskom úspechu a rozhodne nebude ľahkou súperkou. Očakávame vyrovnaný zápas, ktorý sa možno bude rozhodovať až v treťom sete. Radíme staviť na počet gemov +19.5.

info Zápas správne tipy výsledok
8149 Rybáriková M. - Gauff C. 2 0:2
info Počet gamov správne tipy výsledok
17498 Rybáriková M. - Gauff C. - 6:12
info Počet setov správne tipy výsledok
10425 Rybáriková M. - Gauff C. 2 0:2

Vytvorené: 3. júla 2019 08:44

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.