X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Rybáriková - Cirstea

2. júla 2018 12:35

preview_tenis_rybarikova_01

Magdalénu Rybárikovú (19.) čaká náročná úloha. Na Wimbledone obhajuje vlaňajšiu účasť v semifinále a to nebude nič jednoduché. Vlani jej vyšli aj prípravné turnaje na tráve, keď vyhrala dva v sérii ITF a na turnaji WTA v Nottinghame ju zastavila až v semifinále Kontová (8.). V tomto roku to až taká spanilá jazda nie je. V Nottinghame prešla cez Ruseovú (205.), ale v 2. kole nečakane nestačila na Barthelovú (117.). O to lepšie sa jej darilo v Birminghame, kde postupne vyradila Ka. Plíškovú (7.), Mladenovicovú (56.), Jakupovičovú (113.), Strýcovú (24.) a prehrala až vo finále s Kvitovou (8.). Pohodu si tak určite priviezla aj do Londýna.

Rumunka Sorana Cirstea (51.) si veľa radosti v tejto sezóne neužila. Najviac sa jej darilo na antuke v Norimbergu pred Roland Garros, kde po dvoch vydolovaných víťazstvách s Petkovicovou (107.) aj Brengleovou (99.) už tretí trojsetový duel nezvládla a Riskeovej (105.) v 3. sete vzdala. Následne v Paríži hneď vypadla s Gavrilovovou (25.) a rovnako pochodila aj na jedinom prípravnom turnaji na tráve v Mallorce s Larssonovou (63.). Vlani sa jej pritom vcelku darilo na tráve, keď v Eastbourne zaskočila Kontovú (7.), no vypadla so Siniakovou (39.). Vo Wimbledone sa dostala do 3. kola, keď porazila Bertensovú (24.) aj Mattekovú (103.) a zastavila ju Muguruzová (15.).

Vo vzájomných zápasoch sa stretli dvakrát. Najskôr pred 10-mi rokmi sa tešila Cirstea po 1. sete , po ktorom Rybáriková vzdala a vlani v Linzi sa jej podarila odveta. Stávkujúcim radíme vsadiť, že bude tiebreak v zápase.

info Tiebreak v zápase správne tipy výsledok
25043 Rybáriková M. - Cirstea S. Nie 2
info Zápas správne tipy výsledok
8152 Rybáriková M. - Cirstea S. 2 0:2

Vytvorené: 1. júla 2018 14:24

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.