X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Rybáriková - Bencic

31. mája 2018 11:05

Viac preview
preview_tenis_rybarikova_01

Posledným slovenským zástupcom vo dvojhre na Grandslame v Paríži je Magdaléna Rybáriková (18.). V 1. kole si suverénne poradila s Thajčankou Kumkhumovou (100.), ktorej dovolila uhrať iba 3 gamy. Pritom antuka nie je práve obľúbený povrch, čo potvrdila pred turnajom dvomi vypadnutiami v 1. kolách v Ríme aj Madride, kde zhodne prehrala s Kontovou (22.). Aj na Roland Garros sa ešte ani raz nedostala ďalej ako do 2. kola, ale od svojej 1. účasti v roku 2008 ani raz nechýbala. Predvlani jej žreb pridelil svetovú jednotku Serenu Williamsovú a uhrala iba 2 gamy. Vlani však nečakane vyradila na úvod Američanku Vandewegheovú (20.) a ešte nečakanejšie vypadla s Kolumbijčankou Duque Marinovou (115.) po obrovskej dráme. A siahala po najlepšom výsledku v Paríži, postupe do 3. kola, o čo sa pokúsi opäť.

Švajčiarka Belinda Bencicová (71.) neprežíva práve najlepšie obdobie. V tomto roku takmer nič neodohrala, veď bola iba na troch turnajoch a od začiatku marca nehrala súťažný zápas. Mala zdravotné problémy s chrbtom a tak sa čakalo ako jej to pôjde „na ostro“ v 1. kole Grand Slamu. Narazila na Talianku Chiesovú (161.) a po takmer trojhodinovej dráme nakoniec postúpila do 2. kola. Na Roland Garros sa doteraz predstavila iba dvakrát a posledné dva roky vynechala.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli dvakrát a v trojsetových drámach vyhrala v roku 2014 vo Wmbledone Bencicová a o dva roky neskôr v Indian Wells Rybáriková. Komu sa bude viac dariť na antuke ? Stávkujúcim radíme vsadiť 2. hráča, že vyhrá aspoň set.

info 2.hráč vyhrá aspoň set správne tipy výsledok
9911 Rybáriková M. - Bencic B. nie 2:0
info Zápas správne tipy výsledok
8195 Rybáriková M. - Bencic B. 1 2:0

Vytvorené: 30. mája 2018 22:46

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.