X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Ružomberok - Trenčín

17. marca 2018 17:00

Preview

Viac preview
preview_futbal_stadion_ruzomberok_01

Ružomberok na jar ešte nevyhral, ale v nadstavbe figuruje v skupine o titul. V tej sa mu však po prehre 0:3 v Dunajskej Strede hneď na úvod nadstavby dávajú najmenšie šance na zisk miestenky do Európskej ligy. Domáci na jar v štyroch dueloch získali len dva body a čo je ešte horšie ešte neskórovali a bez streleného gólu sa zápas vyhrať nedá. S Trenčínom to bude mať Ružomberok opäť náročné, ale v tejto sezóne s ním vo dvoch dueloch dokázal získať štyri body.

Trenčín naopak na jar ešte neprehral, ale stratil body po remíze 1:1 v Nitre a v 1.kole nadstavby podľahol doma lídrovi tabuľky z Trnavy 1:2. V tomto zápase však predviedol sympatický výkon a určite nebol horším mužstvom. Vonku naposledy hostia prehrali ešte v polovici septembra, keď nestačili na Žilinu (1:5). Z Ružomberka navyše AS pravidelne nosí body a inak by tomu nemalo byť ani v tomto prípade.

V tejto konfrontácii dávame väčšie šance na úspech Trenčínu, ktorý je v lepšej forme a mal by to potvrdiť aj na ihrisku. Zápas 02.

info Zápas správne tipy výsledok
76 Ružomberok - Trenčín 1,10,12 2:1

Vytvorené: 17. marca 2018 14:21

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.