X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Ružomberok - Slovan

10. decembra 2017 14:00

preview_futbal_slovan_06

Záverečný zápas jesennej časti Fortuna ligy sa odohrá v nedeľu v Ružomberku a bude to šláger kola. Domáci klub totiž privíta Slovan Bratislava a to v priamom súboji o tretie miesto. MFK ťahá sériu desiatich zápasov bez porážky a posledným klubom, ktorý ho vo Fortuna lige zdolal je práve Slovan a to na Pasienkoch 2:1. V Ružomberku však v posledných troch zápasoch získal iba jeden bod a v minulej sezóne tu dvakrát prehral. Navyše pod Čebraťom dokázal v tejto sezóne Fortuna ligy vyhrať len vedúci Spartak Trnava a to ešte 12.augusta.

Slovan ani po výmene trénera nehrá podľa predstáv vedenia a fanúšikov a navyše je cítiť, že v kabíne nie je všetko úplne v poriadku. Slovan z posledných šiestich duelov vyhral len jeden a to s lídrom z Trnavy. Tréner Ševela získal po svojom príchode s tímom v štyroch dueloch len päť bodov a to je v boji o titul málo. Vonku navyše Slovan nevyhral posledných päť duelov, pričom naposledy mimo svojho štadióna naplno bodoval 19.augusta v Trnave.

Záverečný duel jesennej časti je pre oboch nesmierne dôležitý a každá strata bodov výrazne otrasie majstrovskými ambíciami oboch tímov. Obe mužstvá tak pôjdu po troch bodoch a predpokladáme, že v tomto meraní síl padne nejaký ten gól na oboch stranách. Oba tímy dajú gól - áno.

info Zápas správne tipy výsledok
739 Ružomberok - Slovan 2,02,12 0:1
info Oba tímy dajú gól správne tipy výsledok
13285 Ružomberok - Slovan Nie 0:1

Vytvorené: 10. decembra 2017 12:22

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.