Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Ružomberok - Sereď

21. júla 2018 19:00

preview_futbal_stadion_ruzomberok_01

Ružomberok si v poslednej sezóne nevybojoval miestenku do Európskej ligy (skončil na 6. mieste a neprebojoval ani sa do finále baráže o EL) a trénera Norberta Hrnčára, ktorému skončila zmluva, nahradil Čech David Holoubek. Ciele MFK sú pred novou sezónou jasné – vybojovať si účasť v pohárovej Európe. Vietor bol aj v hráčskej kabíne. Odišlo deväť hráčov (napr. Peter Maslo či Nermin Haskič) a prišlo päť nových tvárí (napr. brankár Jan Čvrteček zo Sparty, alebo balkánski legionári Urdinov či Tandir). Príprava družstva bola doma a v Česku, kde Ružomberok odohral množstvo prípravných zápasoch, v ktorých sa sústreďoval najmä na defenzívu. Herne obstál, ale výsledkovo to už bolo horšie. V generálke na Fortuna ligu nastúpil proti Třincu a remizoval 1:1.

Sereď si vybojoval účasť medzi elitou, keď druhú ligu vyhral so štvorbodovým náskokom. Nováčikovi nechýba odhodlanie, uvidíme, či bude horieť trávnik, kde bude hrať. Mužstvo zostalo takmer pokope, bolo v ňom minimum odchodov (Ružinský, Popin či Vávra) a prišli skúsení hráči, ktorí už hrali ligu (napr. Hučko, Menich, Militosjan) a futbalisti, o ktorých až neskôr budeme vedieť napísať, či sa stali posilami tímu (napr. brankár Nwolokor). Až samotné zápasy v najvyššej súťaži ukážu, či sa nováčik dobre pripravil. Pred generálkou zdolal Zlaté Moravce presvedčivo 4:0, ale v nej podľahol Slovácku 0:2.

Ružomberok je v domácom prostredí favoritom, ale hostia budú bojovať zo všetkých síl, aby úspešne vstúpili do súťaže. Očakávame, že kvalita medzi mužstvami sa prejaví v druhom polčase, ale ak si myslíte, že nováčik prekvapí, neváhajte. 2. polčas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
65 Ružomberok - Sereď 0,10,02 0:0
info 2.polčas správne tipy výsledok
16985 Ružomberok - Sereď 0,10,02 0:0

Vytvorené: 20. júla 2018 14:54

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.