Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Ružomberok – Dun.Streda

10. novembra 2018 15:00

Viac preview

Ružomberok (4.) síce z posledných troch zápasov dvakrát prehral, ale z toho dvakrát vonku. Doma sa mu darí (5-1-1) a na svojom trávniku ťahá štvorzápasovú víťaznú šnúru. Naposledy ju predĺžil proti Trenčínu (7.), keď v závere zápasu premenil pokutový kop a získal tri body, pričom o svojom víťazstve mohol rozhodnúť už v prvom dejstve. V poslednom kole prehral v Žiline (3.) 0:3, ale trénerovi Davidovi Holoubkovi mohlo byť do plaču, nakoľko jeho tím hral veľmi dobre a aj keď hostia po prestávke tesne prehrávali, nikoho by neprekvapila spravodlivá deľba bodov. V závere však efektívni Žilinčania strelili dva góly a Ružomberok prehral rozdielom triedy 0:3.

Dun.Streda (2.) je taktiež domácim tímom (6-2-0), ale dokáže bodovať aj vonku (3-1-2). V poslednom zápase však body nezískala, keď v Michalovciach (10.) podľahla 1:2. Po hodine hry viedla 1:0, ale Zemplínčania nielen vyrovnali, ale v závere po bojovnom výkone a aj šťastí strhli víťazstvo 2:1 na svoju stranu. Hostí môže mrzieť, že svoje sľubné šance nevyužili. V poslednom kole privítal DAC v derby Nitru (9.) a gólom Vidu v búrlivej atmosfére si pripísal do tabuľky ďalšie tri body. Víťazstvo domáceho trénera Petra Hyballu potešilo, nakoľko postavil najmladšiu zostavu v histórii DAC s priemerom 21,7 roka. V Ružomberku ho bude čakať ťažká úloha, nakoľko bude musieť nahradiť reprezentačného stopéra Ľubomíra Šatku.

V prvom vzájomnom zápase v sezóne sa zrodila v Dunajskej Strede remíza 2:2. Teraz očakávame, že Ružomberok zvíťazí, nakoľko nebude mať toľko smoly ako v Žiline a Dunajská Streda asi sotva zopakuje defenzívny výkon ako proti Nitre. Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
524 Ružomberok - Dun.Streda 2,02,12 0:1

Vytvorené: 9. novembra 2018 16:46

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.