Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Rusko – USA

23. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_rus_02_Oveckin

Vo štvrťfinále MS nás čaká pikantný súboj medzi hokejistami Ruska a USA. Zborná pricestovala na Slovensko s hviezdnym tímom, ktorého kvalita sa naplno ukázala v skupinovej fáze. Rusi nestratili ani bod, nastrieľali 36 gólov a inkasovali len sedem. Mužstvo nemá výraznejšiu slabinu, spoľahlivo funguje ofenzíva i obrana ruského tímu. V oslabeniach sú najlepší na šampionáte a slušné čísla majú aj v presilových hrách. Výhodou pre zverencov trénera Ilju Vorobjova môže byť aj to, že na rozdiel od ich súperov sa na štvrťfinálový duel nemuseli sťahovať.

Američania začali šampionát vlažne, keď prehrali so slovenským výberom 1:4. Potom ale vyhrali päť zápasov v rade, čím si zabezpečili účasť vo vyraďovacích bojoch. Pred posledným duelom proti Kanade mali dokonca šancu skončiť na prvom mieste v tabuľke, ale „javorové listy“ boli nad ich sily. Američania sa môžu pochváliť druhou najlepšou presilovkou na MS po Kanade, ale proti pevnej defenzíve Rusov sa im bude ťažko presadzovať.

V posledných dvoch vzájomných stretnutiach týchto súperov na svetových šampionátoch padlo 8, respektíve 9 gólov. Väčší počet gólov sa dá očakávať aj teraz, najmä keď oba tímy majú zostavy plné ofenzívnych hviezd z NHL. Odporúčame staviť na víťazstvo Rusov a zároveň v zápase padne aspoň päť gólov.

info Zápas správne tipy výsledok
5074 Rusko - USA 1,10,12 4:3
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
50381 Rusko - USA 1/+4.5 4:3

Vytvorené: 23. mája 2019 16:00

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.