Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Rusko - Fínsko

25. mája 2019 11:53

Viac preview
preview_hokej_repre_rus_02_Oveckin

Rusko je jediným tímom na MS 2019, ktoré všetkých osem zápasov dotiahlo do víťazného konca v normálnom hracom čase. V skupine A nezastavili „zbornú” ani Česko (3:0) či Švédsko (7:4) a vo štvrťfinále zdolala USA 4:3, keď trikrát viedla dvojgólovým rozdielom a trikrát sa americkým hokejistom podarilo gólovo znížiť, ale nie vyrovnať. Rusko zvíťazilo na góly len tesne, ale na strely dominovalo (43:32) a herne súpera prevýšilo. Rusko má najlepšiu formu, top hráči si veria natoľko, že rozhovory chcú poskytovať až po finále.

Fínsko v košickej skupine B prehralo dva súboje, s USA (2:3p) a s Nemeckom (2:4). Proti Slovensku taktiež nepresvedčilo, aj keď vyhralo 4:2. Vo štvrťfinále prehrávalo so Švédskom už 1:3, ale potom inkasovalo tri góly a až 89 sekúnd pred koncom si vybojovalo predĺženie, v ktorom Manninen posunul svoj tím do štvrťfinále. Fínsko však Švédsko prestrieľalo 32:18 a využilo, že jeho odveký rival nepodal optimálny výkon.

Kto videl hrať Rusko, nepochybuje, že je favoritom ako hrom, ktoré vyhralo aj v poslednom vzájomnom súboji na MS (bolo to v roku 2017 – 5:3). Má tiež najlepšiu obranu na MS. Fínsko však nemožno podceniť. Stavíte si na víťazstvo Ruska, alebo si myslíte, že istejšou stávkou je viac ako 4,5 góla v normálnom hracom čase? Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
5045 Rusko - Fínsko 2,02,12 0:1

Vytvorené: 25. mája 2019 11:01

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.