Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Rusko – Fínsko

25. mája 2019 15:15

Viac preview
preview_hokej_repre_rus_02_Oveckin

Ruskí hokejisti prechádzajú turnajom suverénnym spôsobom a nezastavil ich ani výber Spojených štátov amerických. Zborná zvíťazila vo štvrťfinálovom súboji 4:3. Rusi začali mimoriadne aktívne, dali rýchly prvý gól, mali streleckú prevahu, ale napokon sa o výsledok museli báť až do konca stretnutia. Pod triumf ruského tímu sa najvýraznejšie podpísala dvojica Gusev - Sergačov. Obaja si pripísali jeden gól a dve asistencie. Výborne zachytal aj brankár Vasilevskij. Zverenci trénera Ilju Vorobjova tak stále neokúsili trpkosť prehry a svoju víťaznú sériu budú chcieť predĺžiť ešte o dva zápasy.

V semifinále ich čakajú Fíni, ktorí po dramatickom priebehu vyradili svojho škandinávskeho rivala Švédsko. Suomi dokázali otočiť skóre duelu z 1:3 aj 3:4, aby napokon zvíťazili gólom v predĺžení 5:4. Fínsko je pre mnohých prekvapením šampionátu, keďže na Slovensko pricestovali s mladým tímom zloženým hlavne z hráčov domácej súťaže. Napriek tomu majú svoju kvalitu. Hrajú rýchly a obetavý hokej, ktorým zaskočili aj hviezdy tím Švédska.

Fíni by chceli zopakovať titul majstra sveta z roku 2011, kedy sa šampionát konal taktiež na Slovensku. V ceste im však stojí rozbehnutá ruská mašina, ktorá neberie nič iné ako zlato. Podľa nás sa znova ukáže ofenzívna sila Rusov a do čierneho sa trafia minimálne štyrikrát.

info Zápas správne tipy výsledok
5045 Rusko - Fínsko 2,02,12 0:1
info 1.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
50160 Rusko - Fínsko - 0:1

Vytvorené: 25. mája 2019 15:43

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.