Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Rusko 18 – Slovensko 18

18. apríla 2019 15:30

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_18_01

Slovenskú hokejovú reprezentáciu do 18 rokov čaká vrchol sezóny. Vo švédskych mestách Örnsköldsvik a Umea štartujú vo štvrtok majstrovstvá sveta tejto vekovej kategórie. V úvodnom zápase šampionátu nastúpia Slováci proti rovesníkom z Ruska.

Na vlaňajších MS obsadili naši mladí hokejisti celkové 7. miesto, keď vo štvrťfinále podľahli Švédom 1:6. Tento rok sa slovenskí mladíci stretnú v skupine B postupne s Ruskom, USA, Švédskom a Lotyšskom. Tréner reprezentácie do 18 rokov Viliam Čacho zobral na MS dohromady 24 hráčov, z čoho až 15 pôsobí v zahraničných súťažiach. V kádri sa nachádzajú aj dvaja hokejisti, ktorí sa predstavili aj na poslednom šampionáte „dvadsiatok“ – brankár Hlavaj a obranca Golian. Jednou z kľúčových postáv v zostave našich by mal byť aj Čajkovič, ktorý bol na vlaňajších MS druhým najproduktívnejším hráčom, hneď za Hughesom. Slovenským reprezentantom vyšla aj generálka na svetový šampionát, keď v nedeľu zdolali Švajčiarov 6:4.

Rusi stavajú na majstrovstvách sveta „osemnástok“ vždy kvalitný výber. Minulý rok sa im však príliš nedarilo. Vo štvrťfinále ich vyradili Američania a skončili až na 6. priečke. Pred dvomi mesiacmi však vyhrali turnaj piatich krajín v konkurencii USA, Švédska, Fínska a Českej republiky. Na tohtoročných MS tak bude mať ruská reprezentácia opäť tie najvyššie ambície.

Posledný vzájomný zápas slovenskej „18“ proti rovesníkom z Ruska sa odohral na vlaňajšom svetovom šampionáte. Rusom sme vtedy podľahli 5:6 po nájazdoch. Zápas bohatý na góly sa dá očakávať aj tentokrát, preto radíme staviť si, že padne viac ako 5,5 gólu.

info Zápas správne tipy výsledok
5100 Rusko - Slovensko 1,10,12 6:3
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
53018 Rusko - Slovensko + 6:3

Vytvorené: 18. apríla 2019 11:44

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.