Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Grécko – Taliansko

8. júna 2019 20:15

Viac preview
preview_futbal_repre_taliansko_02

Poté, co Itálie nepostoupila na loňské mistrovství světa v Rusku, je v zemi na reprezentaci vyvíjen velký tlak, aby nechyběla na Euru. Azzuri podle toho také rozjeli kvalifikační skupinu, Albánii a Lichtenštejnsko porazili celkovým skóre 8:0 a včetně předchozích tří zápasů proti Polsku, Portugalsku a USA udrželi pětkrát po sobě čisté konto. Nový trenér Roberto Mancini nelpí na starých pořádcích. Nebojí se dát šancí mladým hráčů, ale ani nominovat po dlouhých letech veterána Fabia Quagliarella, který má za sebou v Sampdorii životní sezonu. Itálie bude chtít potvrdit dobrý start kvalifikace také v Aténách.

Domácí Řecko získalo ze dvou venkovních zápasů v Lichtenštejnsku (2:0) a Bosně (2:2) čtyři body, což je slušný počin. Celkově jsou však jeho výsledky z poslední doby průměrné - v Lize národů prohrálo na podzim s Maďarskem, Finskem a doma dokonce podlehlo slabému Estonsku 0:1. V generálce na dnešní duel pak minulý týden prohrálo v Turecku 1:2.

info Zápas správne tipy výsledok
660 Grécko - Taliansko 2,02,12 0:3

Vytvorené: 8. júna 2019 09:45

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.