Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Real Madrid – Barcelona

17. júna 2019 21:00

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_basketbal_01

Domáci basketbalisti sa prebojovali do finále play-off ôsmykrát za sebou a 4x bol z toho majstrovský titul. Naposledy vlani porazili Vitoriu 3:1 na zápasy. V tomto ročníku hrajú najmä na jar parádne. V lige neprehrali ani jeden zápas od 24.3., kedy doma nestačili práve na Barcelonu. Darilo sa im aj v Eurolige, kde však v semifinále prehrali s CSKA Moskva a tak sa mohli tešiť „iba“ z 3. miesta. V play-off nedali šancu Manrese (2:0) ani v semifinále Valencii (3:0) a aj do finálovej série vstúpili viac ako suverénne a Barcelonu deklasovali 87:67.

Hostia tiež patrili dlho k najväčším konkurentom Realu v boji o titul, ale v posledných dvoch sezónach bolo finále bez nich. Vlani ich vyradila v semifinále Vitoria a predvlani už v 1. kole play-off Valencia. V tomto ročníku sa im darilo v dlhodobej časti, keď za víťazným Realom zaostali o jediné víťazstvo a v play-off vyhrali všetky zápasy s Badalonou (2:0) aj v semifinále so Zaragozou (3:0). Vo finále úvodný zápas prehrali a dnes potrebujú uspieť.

Vo vzájomných zápasoch sa v tejto sezóne stretli 5x a Real zvíťazil iba raz v domácom ligovom súboji. Okrem ligovej prehry vonku nestačil na Barcelonu vo finále Španielskeho pohára ani v dvoch zápasoch Euroligy. Po suverénnom víťazstve v 1. finálovom zápase však je na koni. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1.tím že dosiahne viac ako 83,5 bodu.

info 1.tím dosiahne bodov (vrátane predĺženia) správne tipy výsledok
82404 Real Madrid - Barcelona - 81:80
info Zápas správne tipy výsledok
6013 Real Madrid - Barcelona 1,10,12 81:80

Vytvorené: 17. júna 2019 08:30

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.