Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Bijeljina – Trnava

11. júla 2019 19:00

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_trnava_grendel_01

Generálkou na ostrý štart sezóny bol pre Spartak súboj československého pohára, v ktorom podľahol Slavii Praha 0:3. Tento nepriaznivý výsledok bude chcieť odčiniť v prvom zápase 1. predkola Európskej ligy proti tímu Radnik Bijeljina z Bosny a Hercegoviny. Víťaz Slovenského pohára prešiel počas leta viacerými zmenami. Klub má nového majiteľa, trénera a výraznou obmenou prešiel aj káder mužstva. Do tímu prišli Bogdan Mitrea, Filip Oršula, Timotej Záhumenský, Alex Sobczyk či Jozef Menich. Naopak v Trnave skončili Depetris, Janečka, Čonka, Abena, Rada, Kulhánek alebo Sloboda. „Bíli Andeli“ absolvovali vcelku vydarenú prípravu, tri zápasy vyhrali, jeden remizovali a len raz prehrali. Trnava sa do pohárovej Európy vracia znova po roku. Vlani na jeseň sa prezentovala výbornými výkonmi v skupinovej fáze Európskej ligy, kde jej len málo chýbalo k tomu, aby postúpila do vyraďovacej časti.

Bosniansky klub Radnik Bijeljina skončil v uplynulej sezóne domácej súťaže až na 5. mieste, ale aj tak sa kvalifikoval do Európskej ligy. Tú hral prvýkrát a zároveň naposledy v ročníku 2016/17, kedy nepostúpil ani z 1. predkola. Radnik odohral počas leta dva prípravné zápasy s bilanciou jedno víťazstvo a jedna prehra.

Slovenské mužstvo je favoritom dvojzápasu, ale v prvom stretnutí na pôde Bosniakov budú domáci futbalisti určite nepríjemne hrýzť. Stávkujúcim odporúčame staviť na dvojitú šancu 0-0.

info Zápas správne tipy výsledok
490 Radnik Bijeljina - Trnava 1,10,12 2:0
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
2823 Radnik Bijeljina - Trnava 1-1 1:0,2:0

Vytvorené: 10. júla 2019 14:09

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.