Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Pouille L. – Kližan M.

30. mája 2019 17:00

Viac preview
preview_tenis_klizan_01

Martin Kližan (55. v rebríčku ATP) predviedol v 1. kole Roland Garros nevídaný obrat. S Kazachom Kukuškinom prehrával už 0:2 na sety, ale napokon zápas po takmer 4-hodinovej bitke otočil vo svoj prospech (3:6, 5:7, 6:4, 6:2, 6:3). V druhom kole čaká slovenského tenistu nasadená dvadsaťdvojka, domáci Lucas Pouille. Rok 2019 zatiaľ nie je pre zverenca Dominika Hrbatého úplne vydarený. Jeho zápasová bilancia je 10:12, navyše len v dvoch prípadoch dokázal vyhrať dva zápasy v rade.

Francúzsky tenista bude zrejme o niečo náročnejší súper ako Kukuškin. V prvom kole si poradil s Talianom Bolellim hladko 3:0 na sety. Senzačný semifinalista z Australian Open síce vyhral challengerový turnaj v Bordeaux, ale inak sa mu na antuke veľmi nedarí. V Monte Carle, Barcelone, ani nedávno v Ríme sa nedostal cez prvé kolo.

Obaja tenisti sa naposledy spolu stretli v roku 2017 na antukovom turnaji v Budapešti. Pouille vtedy zvíťazil 2:0 na sety (6:4, 6:3). V Paríži by sme mali vidieť vyrovnanejší súboj. Očakávame, že sa bude rozhodovať minimálne v štyroch setoch.

info Zápas správne tipy výsledok
8061 Pouille L. - Kližan M. 2 2:3
info Počet setov správne tipy výsledok
11767 Pouille L. - Kližan M. + 2:3

Vytvorené: 30. mája 2019 10:32

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.