Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Portugalsko – Švajčiarsko

5. júna 2019 20:45

Viac preview
preview_futbal_repre_Portugalsko_02_Ronaldo

Premiérová sezóna Ligy národov smeruje ku koncu. Na finálový turnaj sa prebojovali štyria víťazi skupín A-divízie. V prvom semifinálovom súboji sa predstavia futbalisti Portugalska a Švajčiarska. Úradujúci majstri Európy majú výhodu v podobe domáceho prostredia, keďže im pripadlo právo hostiť turnaj Final Four. Portugalčania zvládli svoju skupinu bez jedinej prehry (dve výhry a dve remízy). Za sebou nechali Talianov i Poliakov. Zápasy v Lige národov pritom vynechal útočník Juventusu Cristiano Ronaldo. V aktuálnej nominácii však už nechýba a práve on bude najväčšou hviezdou domáceho výberu.

„Helvéti“ postúpili z 3. skupiny na úkor bronzových medailistov z posledných MS vo futbale Belgičanov. V záverečnom zápase skupiny ich zdolali 5:2 a vďaka lepším vzájomným zápasom sa nakoniec prebojovali na finálový turnaj. Pozornosť vzbudzuje najmä ofenzíva Švajčiarov, ktorá dokázala v štyroch stretnutiach nastrieľať 14 gólov. Najlepším strelcom tímu v Lige národov je Haris Seferovič, ktorý má na konte päť presných zásahov.

Posledné tri domáce stretnutia futbalistov Portugalska skončili nerozhodne. Naposledy v kvalifikácii na EURO 2020 remizovali so Srbskom (1:1) aj s Ukrajinou (0:0). Portugalčania sú považovaní za favorita semifinálového duelu, ale Švajčiari budú určite veľmi nebezpeční. Stávkujúcim odporúčame staviť na dvojitú šancu 0-0.

info Zápas správne tipy výsledok
359 Portugalsko - Švajčiarsko 1,10,12 3:1
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
13601 Portugalsko - Švajčiarsko 1-1 1:0,3:1

Vytvorené: 5. júna 2019 10:34

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.