X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Portugalsko – Španělsko: 2

15. júna 2018 20:00

Viac preview
ronaldo_fullimage

Pyrenejské derby patří k nejzajímavějším duelům celé základní části MS, střetnou se spolu totiž dva špičkové týmy, které mají velké ambice. Portugalsko vyhrálo v roce 2016 mistrovství Evropy, Španělsko patří v posledních patnácti letech k absolutní světové špičce. Portugalsko patrně naposledy bude moci využít služeb Cristiana Ronalda, který chce po šampionátu v reprezentaci končit. Kapitán týmu má za sebou další skvělou sezónu, ve které dokázal vyhrát s Realem LM, střelecky opět zářil. Právě jeho góly bude tým potřebovat, protože mužstvu i nadále chybí jiný obávaný kanonýr a koncovka mužstva tak padá a stoupá s jeho výkony. Španělsko má směrem dopředu mnohem více variant (Costa, Aspas, Rodrigo, Asensio), týmu se navíc dlouhodobě daří. Dvacetkrát po sobě už nepoznali Španělé chuť porážky, pokaždé navíc dokázali vstřelit branku. Otázkou je, co s týmem udělá necitlivé odvolání kouče Lopeteguiho (nového kouče Realu Madrid) den před turnajem. Španělé by ale měli mít přeci jen navrch, ve svém středu má o něco kreativnější hráče, tým je navíc produktivnější. Na tiket patří dvojka, Španělé vyhrají rozdílem jedné branky.

info Zápas správne tipy výsledok
1512 Portugalsko - Španielsko 0,10,02 3:3

Vytvorené: 13. júna 2018 14:53

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.