Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Poprad – Trenčín

28. mája 2019 19:00

Viac preview
preview_futbal_trencin_04

Futbalisti AS Trenčín majú pred sebou dôležitý dvojzápas, v ktorom zabojujú o zotrvanie vo Fortuna lige. V ceste im stojí FK Poprad, ktorý v druhej lige obsadil druhé miesto. Podtatranci mohli cez víkend ešte dosiahnuť priamy postup do našej najvyššej súťaže, ale nezvládli domáci duel s Petržalkou (0:1) a skončili tak druhí za Pohroním. Popradčania sa spoliehajú najmä na bývalého slovenského reprezentanta Stanislava Šestáka, ktorý v 30 zápasoch nastrieľal 18 gólov. Domáci pôjdu do baráže v úlohe outsidera, čo by im mohlo vyhovovať.

Väčší tlak je určite na strane Trenčína. Klubu, ktorý ešte v rokoch 2015 a 2016 získal double, hrozí vypadnutie. Pritom ešte na začiatku ročníka dokázal v Európskej lige vyradiť slávny Feyenoord Rotterdam. Trenčania doplatili na katastrofálnu jarnú časť. V lige vyhrali len tri stretnutia a priamemu zostupu sa vyhli až v predposlednom kole víťazstvom proti Podbrezovej.

V úvodnom súboji baráže o udržanie vo Fortuna lige očakávame opatrný futbal. Ani jedno z mužstiev nebude chcieť spraviť zbytočnú chybu. Stávkujúcim radíme staviť na dvojitú šancu 0-0.

info Zápas správne tipy výsledok
51 Poprad - Trenčín 1,10,12 2:0
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
2385 Poprad - Trenčín 1-1 1:0,2:0

Vytvorené: 28. mája 2019 16:37

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.