Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Poprad – B.Bystrica 6.z.

2. apríla 2019 18:00

Preview

19.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_extraliga_b_bystrica_03

„Kamzíci“ už majú nôž na krku a zaváhanie si nemôžu dovoliť. Po piatich dueloch prehrávajú 2:3, keď vo všetkých triumfovali domáce tímy. V tom poslednom síce neinkasovali toľko gólov ako v úvodných dvoch dueloch vonku, ale pre zmenu strelili jediný a to samozrejme nemohlo stačiť. To ešte parádne zachytal brankár Vošvrda a držal svoj tím v hre až do poslednej sekundy. Niekoľko zákrokov bolo priam zázračných a to bude potrebné opäť. Jediný gól dal Bondra, no ten so spoluhráčmi si vonku veľa šancí nevytvorili.

„Barani” zostávajú naďalej veľkými favoritmi série, aj keď si predstavovali cestu do finále jednoduchšie. Všetky zápasy boli mimoriadne vyrovnané a nič nie je zadarmo. Mužstvo ťahajú najmä Kanaďania, ktorí sa podieľajú takmer na všetkých góloch, tak ako v poslednom zápase, keď si pripísali aj všetky kanadské body. V Poprade už majú 1. mečbol.

Vo vzájomných zápasoch sa Popradu mimoriadne darí. V posledných dvoch sezónach vždy „pustil“ súperovi jediný súboj. V play-off sa stretli pred ôsmimi rokmi a Poprad postúpil po 7-zápasovej semifinálovej bitve. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne menej ako 4,5.

info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
52822 Poprad - B.Bystrica - 0:2
info Zápas správne tipy výsledok
5124 Poprad - B.Bystrica 2,02,12 0:2

Vytvorené: 1. apríla 2019 08:57

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.