X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Podbrezová - Trnava

4. augusta 2018 19:00

preview_futbal_trnava_06_conka

Podbrezová v prípravných súbojoch nepresvedčila a tak neprekvapuje, že proti papierovo silnejším súperom vo Fortuna lige ešte nezískala ani bod. Teba však dodať, že v úvodnom zápase siahala na bod proti Dunajskej Strede, ale v nadstavenom čase inkasovala a prehrala 1:2. V 2. kole „železiari” nastúpili v Bratislave proti Slovanu, ktorý tesne predtým nečakane zakopol v Európskej lige na Malte. „Belasí” pristúpili k zápasu zodpovedne, vyhrali bez problémov 3:0, hostia si nevypracovali žiadnu vážnejšiu šancu, viazla im prechodová fáza a nevystrelili ani na bránu.

Trnava má za sebou už šesť majstrovských duelov. Najprv ju čakal dvojzápas v 1. kvalifikačnom kole proti bosnianskemu šampiónovi Zrinjski Mostar (1:0*, 1:1), potom nečakane zakopla v Senici (0:1), ale všetko si vynahradila vo Varšave, kde zdolala Legiu 2:0. V generálke na odvetu 2. kvalifikačného kola proti poľskému majstrovi zdolala Zlaté Moravce tesne 1:0, čím získala dôležité tri body. Futbalový sviatok pred plným domom sa konal v utorok a aj keď Spartak prehral s Legiou 0:1, nakoniec sa mohol tešiť z postupu do ďalšieho kvalifikačného kola v Lige majstrov a na ďalšieho súpera, ktorým bude Crvena Zvezda Belehrad.

Trnava bude chcieť duel odohrať s čo najmenšou ujmou, musí šetriť sily a nebude naplno bojovať o víťazstvo. To je jedinečná šanca pre Podbrezovú, ktorá môže prekvapiť. Dvojitá šanca: 0-0.

info Zápas správne tipy výsledok
162 Podbrezová - Trnava 1,10,12 1:0
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
4247 Podbrezová - Trnava 1-1,0-0 0:0,1:0

Vytvorené: 2. augusta 2018 13:22

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.