X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Podbrezová - Senica

14. apríla 2018 17:00

preview_futbal_stadion_podbrezova_01

„Železiari“ z Podbrezovej sa po štyroch odohratých kolách nadstavbovej časti nachádzajú s 28 bodmi na treťom mieste v tabuľke o udržanie sa vo Fortuna lige. Zo štyroch zápasov si po dvoch výhrach a dvoch remízach pripísali osem bodov. Naposledy sa predstavili v súboji s Nitrou na neutrálnej pôde v Zlatých Moravciach, kde uhrali bezgólovú remízu a rozdiel medzi nimi ostal deväťbodový. S deľbou bodov bol po zápase spokojný aj tréner Fabuľa. Duel nedohral obranca Kostelný, ktorý zacítil bolesť v zadnom stehennom svale. Jeho štart je otázny. Horehronci sa pravdepodobne vyhnú aj bitke o záchranu, keďže od barážovej jedenástej priečky Prešova ich delí osem bodov.

Naopak, Senica je posledná a v jej prípade ide do tuhého. Akékoľvek víťazstvo ju však vráti do hry, no to musí prísť čo najskôr, inak sa Záhoráci zosunú o súťaž nižšie. V posledných štyroch kolách sa zmohla len na dve remízy, ktoré sa jej v konečnom dôsledku mália, keďže prišli s hlavnými konkurentmi. Záhoráci naposledy podľahli rozbehnutým Michalovciam 0:2 a na predposledný Prešov strácajú červeno-modrí štyri body. Hráči sú však odhodlaní bojovať ďalej a veria, že si z Podbrezovej privezú body. Spoliehať sa budú predovšetkým na Francúza Kitambalu. Zimná posila sa zatiaľ v troch fortunaligových vystúpeniach uviedla tromi gólmi, čo ho dokonca vynieslo na druhé miesto strelcov tímu.

Naposledy proti sebe obe mužstvá nastúpili v poslednom kole základnej časti, kedy Seničania na domácom ihrisku vyhrali premenenou penaltou Olivera Podhorina 1:0. V posledných piatich vzájomných zápasoch sa zrodili tri víťazstvá v prospech Podbrezovej, jedno víťazstvo Záhorákov a jedna remíza. V týchto konfrontáciách nepadli viac ako dva góly. Počet gólov -2,5

info Zápas správne tipy výsledok
295 Podbrezová - Senica 1,10,12 3:1
info Počet gólov správne tipy výsledok
3895 Podbrezová - Senica + 3:1

Vytvorené: 14. apríla 2018 17:00

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.