Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Podbrezová - Dun.Streda

22. júla 2018 19:00

preview_futbal_stadion_podbrezova_01

Na Horehroní sa začne nový ročník Fortuna ligy atraktívnym duelom proti Dunajskej Strede.

Na strane Podbrezovej sa v lete príliš veľké zmeny nediali, hoci pár tvárí sa v kabíne predsa len obmenilo. Oporami by mohli byť nové posily Michal Obročník a Martin Baran, v mužstve pokračuje aj trojica skúsených lídrov kabíny Kuciak, Breznaník a Viazanko.

Bez existenčného tlaku si trúfajú odohrať už svoju piatu sezónu vo Fortuna lige v Podbrezovej. Minulú sezónu deviate mužstvo FL sa môže oprieť o vydarenú prípravu s dvoma sústredeniami na Táľoch a v Poľsku. Cieľom je tabuľkový stred s úmyslom vyhnúť sa veľkým oblúkom záchranárskym prácam.

Síce pre Podbrezovú výsledkovo príprava nevyšla, no stretnutia proti elitným poľským a rumunským tímom dali mužstvu veľmi veľa. Môže sa stať, že pred nedeľňajším zápasom prídu do tímu aj mladí hráči z Turecka. Na spadnutie je totiž spolupráca so slávnym Besiktasom.

Pre Dunajskú Stredu sa začala sezóna už minulý týždeň. DAC absolvoval úvodné predkolo Európskej ligy. A veľmi úspešne! Po fantastickom závere vyradil Dinamo Tbilisi. V Podbrezovej budú žlto - modrí hráči veľmi nabudení... Na Horehroní by mohli dostať šancu aj futbalisti, ktorí v Tbilisi nezasiahli do hry, keďže na Dunajskostredčanov čakajú ďalšie ,,anglické týždne". Už štvrtok privítajú ďalšom stretnutí Európskej ligy Dinamo Minsk.

Pre hostí bude duel v Podbrezovej špecifickým, keďže na strednom Slovensku nastúpia prvýkrát pod vedením nového trénera Petra Hyballu, ktorý prevzal tím po Marcovi Rossim.

Jedno je isté: vďaka vynikajúcim fanúšikom budú mať hostia aj v Podbrezovej domáce prostredie. Zápas - 2

info Zápas správne tipy výsledok
55 Podbrezová - Dun.Streda 2,02,12 1:2

Vytvorené: 20. júla 2018 17:53

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.