Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Plzeň - Skelleftea

11. decembra 2018 17:00

Preview

Viac preview
hokej cesko plzen

„Indiani” z Plzne v minulej sezóne suverénne vyhrali základnú časť a na ceste za titulom ich zastavil majster Kom.Brno. V tomto ročníku to už také parádne nie je, ale o to viac energie vkladajú do Ligy majstrov. V nej ešte neprehrali, keď po výbornej základnej skupine dvakrát deklasovali v osemfinále Bolzano (6:1, 6:2*). Do semifinále vstupovali ako outsideri, veď proti jednému z najlepších švédskych tímov a ešte vonku sa veľa neočakávalo. Favorita však zaskočili, držali s ním krok a strieľali góly. Už viedli 3:0 a len škoda posledných 13-ich minút, v ktorých stratili trojgólový náskok.

Hostia sa v tomto ročníku poriadne trápia. V domácej súťaži sú až na 10. priečke a v posledných troch dueloch sa ani z víťazstva netešili. Prehrali doma s Brynäs (9.) a po prvom štvrťfinálovom zápase LM aj vonku s Djurgardenom (8.) 2:3p a Rögle (7.) 1:4. Ich typická suverenita tak môže mať aj v tomto zápase trhliny.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba pred týždňom a Plzeň uhrala vo Švédsku sľubnú remízu 3:3. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov 2. tímy, že dosiahne viac ako 2,5.

info 2.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
50374 Plzeň - Skelleftea - 1:1
info Zápas správne tipy výsledok
5012 Plzeň - Skelleftea 0,10,02 1:1

Vytvorené: 10. decembra 2018 14:25

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.