X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Panama-Tunisko: 2

28. júna 2018 20:00

fotbal_stadion_fullimage

Oba celky už můžou pomalu balit kufry na cestu domů, po vzájemném zápase pro ně turnaj skončí. Přesto mají oba o motivaci postaráno. Panama při svém debutu na mistrovství světa oslavila první gól v zápase s Anglií, teď chce poprvé bodovat. Tunisko by zase rádo navázalo na svoji jedinou výhru na světovém šampionátu, která je už hodně vousatá (1978). Lepší dojem v Rusku zanechali zatím Afričané, kteří v úvodním zápase proti Anglii drželi až do 91. minuty nerozhodný stav, aby po těsné porážce 1:2 podlehli Belgii 2:5. Panama potvrdila pozici největšího outsidera mistrovství, ve dvou duelech inkasovala devět branek a to za pouhých 135 minut. Po bezbrankovém prvním poločase utkání proti Belgii se jeho hra rozpadla, po porážce 0:3 následoval debakl 1:6 od Anglie. V závěrečném duelu jí bude chybět vykartovaná dvojice Murillo-Cooper, Tunisko musí zase nasadit až třetího brankáře. I tak by ale mělo potvrdit roli favorita.

info Oba tímy dajú gól správne tipy výsledok
16424 Panama - Tunisko Ano 1:2

Vytvorené: 28. júna 2018 07:01

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.