Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Omsk – CSKA Moskva

19. apríla 2019 18:30

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_khl_cska_moskva_01

Hokejistov CSKA Moskva delí už iba jedno víťazstvo od zisku Gagarinovho pohára. V treťom finálovom stretnutí play-off zdolali Omsk 2:0 a v sérii vedú 3:0 na zápasy. O všetkom sa teda môže rozhodnúť už v piatok v Balašiche, kde má Avangard v tejto sezóne domáci štadión.

Ofenzíva Avangardu Omsk, ktorá fungovala v predchádzajúcich sériách (Kazaň, Astana, Ufa), sa zasekla v tej najnevhodnejšej chvíli. Domáci zatiaľ nevedia nájsť účinný recept na skvelú obranu CSKA na čele s brankárom Sorokinom. Omsk strelil v troch finálových súbojoch len dva góly, pričom posledné dva duely vyšiel strelecky naprázdno.

CSKA je suverénom tejto sezóny KHL. V základnej časti prehrali len deväť zápasov a so 106 bodmi figurovali na čele tabuľky. Pomerne hladko prechádzajú aj bojmi v play-off. Potrápil ich len rival SKA Petrohrad, ktorého porazili až po 7-zápasovej bitke. Moskovčania sa vo vyraďovacích súbojoch môžu spoliehať nielen na skvelé výkony Sorokina, ale aj presnú mušku Grigorenka, ktorý je s 13 gólmi najlepším strelcom play-off.

Moskovčania sú blízko k premiérovému titulu v KHL. Dvakrát však už vo finále neuspeli, pred tromi rokmi s Magnitogorskom a vlani podľahli Kazani. Proti Omsku už nenechajú nič na náhodu a využijú hneď prvý majstrovský mečbal.

info Zápas správne tipy výsledok
5134 Omsk - CSKA M. 0,10,02 2:2

Vytvorené: 19. apríla 2019 09:18

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.