Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 21. 6. 2019 od 0.30 do 4.30 a od 6.00 do 7.30 bude prebiehať pravidelná údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

NY Rangers-Anaheim: 2

19. decembra 2018 01:00

Preview

21.6.2019

Viac preview
hokej_nhl_arena_fullimage

New York Rangers jsou v krizi, což jasně potvrdil nedělní domácí zápas proti Las Vegas. Jezdci zaostávali za posledním finalistou NHL ve všech aspektech hry a že zápas skončil po třech třetinách 3:3, byla zásluha brankáře Lundqvista, který zneškodnil 38 střel. Rangers nicméně prodloužení nezvládli a prohráli tak osmý duel z předešlých deseti. Dnes by měl za domácí chytat Alexandar Georgiev, jehož statistiky nejsou nijak oslnivé, ve dvou posledních startech inkasoval dohromady devět branek. Anaheim má momentálně nejlepší formu z celé ligy, od 21. listopadu vyhrál 11 ze 13 zápasů a včera si venku podal Pittsburgh 4:2, čímž natáhl vítěznou sérii ve venkovních zápasech na šest. Rangers rozhodně nemůžou sázet na to, že hosté odehrají v Madison Square Garden druhý zápas v rozmezí 24 hodin, ze čtyř takových letos vyhráli Kačeři tři.

info Zápas správne tipy výsledok
5165 NY Rangers - Anaheim 1,10,12 3:1

Vytvorené: 18. decembra 2018 09:32

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.