Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Novosibirsk - Slovan

9. októbra 2018 14:30

Viac preview
preview_hokej_khl_slovan_04

Novosibirsk si v posledných dvoch sezónach veľa radosti neužil a do play-off sa vôbec nedostal. Nikto však nečakal taký katastrofálny začiatok tohto ročníka, v ktorom prehral všetkých 12 stretnutí. Dokonca v nich neuhral ani jediný bod. Čiernu sériu prerušili až na ľade Viťazu, kde vyhrali 4:3. Ďalšiu domácu sériu začali tesnou prehrou s CSKA Moskva (0:2), ale v poslednom zápase prvýkrát potešili aj vlastných divákov, keď si poradili s Din.Riga (6:3). Odohrali parádnu druhú 10-minútovku v 2. tretine, kedy dali za necelých 8 minút 4 góly a vedenie 5:0 už do konca nepustili napriek zdramatizovaniu.

Slovanistom do spevu vôbec nie je. Momentálne ťahajú 5-zápasovú čiernu sériu. Pritom posledný trip na súperových ľadoch zakončili prvým víťazstvom vonku vo Vladivostoku (5:4) a očakávali sa úspechy aj doma. Naopak, prišli 3 porážky so Sp.Moskva (1:4), Jokeritom (3:5) aj Soči (1:4) a v podobnom trende pokračovali aj vonku v Ufe (1:4) aj Astane (0:3). S 8-mi bodmi sú na dne tabuľky Západnej konferencie a tak si tentoraz zmerajú sily s najslabším tímom „Východu”.

Vo vzájomných zápasoch sa Slovanu príliš nedarí. V prvej sezóne síce vyhral obidva súboje, ale odvtedy v ďalších 10-ich vystúpeniach zvíťazil iba dvakrát. Pritom vonku ani raz a v Novosibirsku nedokázal streliť viac ako 2 góly. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1.tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina počet gólov správne tipy výsledok
61958 Novosibirsk - Slovan - 0:1
info Zápas správne tipy výsledok
5402 Novosibirsk - Slovan 0,10,02 1:1

Vytvorené: 8. októbra 2018 13:16

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.