Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Nitra - Zvolen

19. decembra 2018 18:00

Viac preview
preview_extraliga_nitra_02

Nitra (5.) je momentálne najúspešnejším celkom celej súťaže, veď v 13-ich posledných dueloch prehrala iba raz, aj to v B.Bystrici (3.) 2:3 až po predĺžení. Najmä pred zrakmi vlastných fanúšikov sa jej mimoriadne darí. Posledných 8 súbojov nestratila ani bod a po výprasku Žiline (12.) 9:3 si poradila naposledy aj s lídrom z Košíc (1.) 5:3. Náskok na čelo tak skresala už len na 4 body a za druhým Zvolenom na 2. Tie sa pokúsi v tomto súboji zmazať.

Hosťom naopak ako keby zvlhol pušný prach a so suverénneho vedenia v tabuľke ho nielen stratili, ale s dvomi prenasledovateľmi B.Bystricou (3.) a Popradom (4.) majú rovnaký počet bodov a o zápas navyše. V posledných siedmich súbojoch sa tešili jediný raz, keď priviezli 3 body s L.Mikulášu (10.) Tesne pred reprezentačnou prestávkou utŕžili nečakaný debakel 1:6 doma s maďarským MAC Budapest (9.) a snáď sa im na to podarilo zabudnúť.

Vo vzájomných zápasoch dlhé roky dominovala Nitra, no v posledných troch vyhral Zvolen. V tejto sezóne sa tešil najskôr vonku po výhre 3:2 po predĺžení a doma uspel v prestrelke 6:4. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne viac ako 5,5.

info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
54769 Nitra - Zvolen + 5:2
info Zápas správne tipy výsledok
5029 Nitra - Zvolen 1,10,12 5:2

Vytvorené: 18. decembra 2018 23:45

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.