Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Nitra – Trenčín 5.z.

18. marca 2019 18:00

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_extraliga_nitra_02

Nitrančania zvládli druhý zápas v Trenčíne, ktorý vyhrali jednoznačne 4:1. Sériu tak vyrovnali a presvedčili sa o svojej sile. Už v prvom zápase v Trenčíne to predviedli v poslednej tretine, keď úplne ovládli dianie na ľade a súper horko ťažko odolal. Zápas nevyšiel brankárovi Hanuljakovi a tak vcelku pochopiteľne ho nahradil v poslednom súboji Šimboch. Ten chytal spoľahlivo a jediný gól inkasoval až v 56. minúte z presilovky. V bráne sa s najväčšou pravdepodobnosťou objaví opäť. Chýbať však bude kanonier Blackwater za vylúčenie do konca zápasu.

Hostia stratili výhodu víťazstva na ľade súpera hneď v prvom zápase série a potrebujú to ešte raz zopakovať. Zdá sa však, že kvalita je na strane domácich a nič jednoduché to nebude. Hovorí pre nich aspoň skúsenosť a tréner Oremus si je toho vedomý. Veľa bude záležať od brankára Valenta, ale jeho spoluhráči mu iste pomôžu. Vedenie klubu podalo po poslednom zápase hneď 3 podnety na disciplinárnu komisiu kvôli zastrašovaniu aj zákernostiam Blackwatera či Versteega.

Vo vzájomných zápasoch sa Trenčínu prestalo dariť. Z posledných deviatich vyhral jediný a vonku ani raz nebodoval, pričom dokázal streliť vždy len jediný gól. Play-off však mení všetky zákonitosti. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov 2. tímu, že ich dá menej ako 1,5.

info 2.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
68269 Nitra - Trenčín - 2:0
info Zápas správne tipy výsledok
5524 Nitra - Trenčín 1,10,12 2:0

Vytvorené: 18. marca 2019 08:24

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.