Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Nitra - Trenčín 1.z.

11. marca 2019 18:00

Preview

Viac preview
preview_extraliga_nitra_02

Domáci sa parádnym záverom v základnej časti prepracovali na 3. priečku tabuľky a za druhým Zvolenom zaostali o jediný bod. Posledných 7 víťazstiev bez jediného zaváhania nalialo do hláv hráčov poriadnu dávku sebavedomia a v play-off to budú chcieť zúročiť. Ich najväčšou zbraňou je ofenzíva, čo potvrdili 217-mi gólmi, čo bolo jednoznačne najviac zo všetkých. Najlepším strelcom je reprezentant Buček s 30-mi presnými zásahmi.

Hostia prekonali rôzne krízy v dlhodobej súťaži a podobne ako ich štvrťfinálový súper zlepšeným záverom si vybojovali priamy postup. V poslednom kole hrali v Nových Zámkoch (7.), kde potrebovali zvíťaziť a tak si vyskúšali generálku na vyraďovacie boje. Vlani vystupovali do play-off z 3. miesta a dotiahli to až do finále, kde boli veľmi blízko k titulu. Finálovú účasť by si iste radi zopakovali.

Vo vzájomných zápasoch sa Trenčínu prestalo dariť. Z posledných deviatich vyhral jediný a vonku ani raz nebodoval, pričom dokázal streliť vždy len jediný gól. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
59146 Nitra - Trenčín + 2:0
info Zápas správne tipy výsledok
5179 Nitra - Trenčín 0,10,02 2:2

Vytvorené: 11. marca 2019 09:40

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.