Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Nitra – Senica

11. mája 2019 17:00

Viac preview
preview_futbal_stadion_nitra_01

V skupine o udržanie ešte nemá žiadny tím istotu záchrany, a tak nás pod Zoborom čaká dôležitý súboj o body. Nitrania v minulom kole zvíťazili v Trenčíne vysoko 4:1 a bola to ich vôbec prvý výhra v jarnej časti Fortuna ligy. Predtým si pripísali sedem remíz a dve prehry. Aktuálne patrí Nitre siedme miesto a prípadným víťazstvom si definitívne zabezpečia zotrvanie v najvyššej súťaži.

Senica sa však vezie na víťaznej vlne. Záhoráci zvíťazili v posledných piatich zápasoch Fortuna ligy a z dna ligovej tabuľky poskočili už na deviate miesto. Naposledy porazili Spartak Trnava 2:0. Za istých okolností si môže aj Senica zaistiť účasť v budúcej sezóne Fortuna ligy. Musela by však vyhrať v Nitre a veriť v zaváhanie futbalistov Trenčína a Podbrezovej.

Seničania si s Nitrou na jar už dvakrát poradili. Obe stretnutia sa však hrali na Záhorí. V lige triumfovali 4:1 a v pohári 5:1. Víťazstvo hostí tipujeme aj teraz. Stávku si môžete poistiť dvojtipom 02.

info Zápas správne tipy výsledok
264 Nitra - Senica 2,02,12 2:3

Vytvorené: 11. mája 2019 15:11

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.