X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Nitra - Prešov

14. apríla 2018 17:00

preview_futbal_01

Do konca sezóny ostáva odohrať 6 kôl a Nitra môže získať istotu záchrany už v najbližšom. Pred Prešovom, ktorý okupuje barážovú priečku, má priepastný náskok 16 bodov. Hráči sa tým zrejme nechali ovplyvniť pred dvomi týždňami v Michalovciach, kam si zašli po výprask 0:4. Do tej chvíle neinkasovali v žiadnom fortunaligovom zápase viac ako dva góly! Uplynulý víkend sa vrátili do starých koľají bezgólovou remízou s Podbrezovou. Najlepším hráčom zápasu bol brankár Lukáš Hroššo, ktorý si pripísal už štrnástu nulu v sezóne. V poli hýril aktivitou mladý Vestenický. Ten vystriedal ešte v 1.polčase Arména Militosyana, ktorý pociťoval tlak na hrudi, a tak preventívne striedal.

Situácia v Prešove nevyzerá na prvý pohľad dobre, ale pokiaľ šanca žije, oplatí sa zbierať body. Mužstvo sa tohto trendu drží ostatných päť kôl, aj keď vo väčšine išlo o minimálne narastanie bodového konta. Nádej na vyhnutie sa bojom o záchranu vykresali najtesnejšou výhrou so Zlatými Moravcami, ktoré sú v kríze a ich náskok sa scvrkol na šesť bodov, čo je v skupine bez najväčších favoritov reálne dobehnúť. Stále však platí, že ofenzíva Prešova je najhoršia v súťaži a na jeden gól potrebuje v priemere takmer dva zápasy. Dlho naň čakali aj proti Vionu, ale 10-zápasovú sériu bez víťazstva prerušil gólom Chorváta Gatariča v 87.minúte.

Proti Nitre sa v dvoch súbojoch v tomto ročníku strelecky nepresadil a utrpel dve prehry (0:2, 0:4*). Vzhľadom na situáciu by túto bilanciu mohol vylepšiť, keďže Nitra je už bez výraznejšej motivácie. Pri menšom počte gólov by obe mužstva mohli tiež potvrdiť rolu remízových kráľov. Odvážni môžu vyskúšať stávku na bezgólovú remízu. Zápas 02

info Zápas správne tipy výsledok
294 Nitra - Prešov 1,10,12 3:2
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
3841 Nitra - Prešov 1-1,2-2 1:2,3:2
info Presný výsledok správne tipy výsledok
25515 Nitra - Prešov 3:2

Vytvorené: 14. apríla 2018 17:00

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.