X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Nitra - Podbrezová

7. apríla 2018 15:30

preview_futbal_nitra_01_balaj

Nitra (7.) sa neprebojovala do prvej šestky, ale v nadstavbovej časti má jasný cieľ udržať si svoje postavenie a mať šancu zahrať si baráž o Európsku ligu. Už v úvodných dvoch súbojoch svoje ambície do bodky naplnila – získala šesť bodov, keď najprv vyhrala v Senici (12.) 1:0 a potom zdolala doma Zlaté Moravce (10.) 1:0. Do tretice však Nitrania „vybuchli”, keď v Michalovciach (8.) utŕžili nepríjemnú porážku 0:4 a ich náskok sa tak scvrkol na osem bodov.

Podbrezová (9.) hrá v jarnej časti veľmi dobre. Najprv získala šesť bodov v posledných troch kolách základnej časti, pričom ju môže mrzieť prehra v Senici (12.) 0:1. Potom pridala ďalších sedem bodov v nadstavbovej časti, keď najprv prekvapila víťazstvom v Zlatých Moravciach 1:0. Nasledovalo domáce víťazstvo nad Michalovcami (8.) 2:1. Do tretice sa čakalo víťazstvo „železiarov” na domácom trávniku proti Prešov (11.), ale domáci tím neudržal jednogólové vedenie, hral od 40. minúty presilovku a v závere inkasoval gól na konečných 1:1.

V oboch vzájomných zápasoch v tejto sezóne vyhrali domáce tímy zhodne 1:0. Do tretice sa bude hrať na neutrálnej pôde v Zlatých Moravciach. Očakávame, že Nitrania sa budú chcieť rehabilitovať a podajú lepší výkon ako v Michalovciach. Ak si však myslíte, že ani to nebude stačiť na zdolanie Podbrezovej neváhajte. Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
273 Nitra - Podbrezová 0,10,02 0:0

Vytvorené: 6. apríla 2018 17:28

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.