Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 18. 7. 2019 od 6.00 do 7.00 bude prebiehať údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

Nitra – B.Bystrica

13. apríla 2019 18:00

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_extraliga_nitra_02

Hokejisti Banskej Bystrice vyhrali obe domáce stretnutia finále najvyššej slovenskej súťaže a už ich delia len dva triumfy od skompletizovania majstrovského hetriku. Nitrianska negatívna séria proti Bystričanom tak trvá už 16 zápasov. „Corgoňov“ môže mrzieť najmä prvý duel na ľade Banskej Bystrice, kde ešte päť minút pred koncom viedli. Napokon však zápas nedotiahli do víťazného konca a prehrali po predĺžení. Ak chcú zverenci trénera Antonína Stavjaňu ešte zdramatizovať súboj o titul, potrebujú v treťom stretnutí bezpodmienečne zvíťaziť. Aby sa im to podarilo, musia opäť siahnuť na dno svojich síl.

Bystričania sú na tom fyzicky rozhodne lepšie ako ich súper. Na ceste do finále odohrali menej zápasov a mali tak viacej času na regeneráciu. To sa odzrkadlilo aj v prvých dvoch dueloch. „Barani“ majú celkovo vyrovnanejší káder, skórovať môže prakticky ktorýkoľvek útok. Navyše v bránke sa môžu spoľahnúť na amerického gólmana Williamsa.

Vzájomná bilancia síce hovorí jasnou rečou pre Bystričanov, ale napriek tomu očakávame vyrovnaný súboj, v ktorom budú o víťazovi rozhodovať maličkosti. Veľa gólov by preto nemalo padnúť ani v treťom finálovom stretnutí.

info Zápas správne tipy výsledok
5309 Nitra - B.Bystrica 2,02,12 3:7
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
55240 Nitra - B.Bystrica + 3:7

Vytvorené: 13. apríla 2019 16:23

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.