Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Nemecko – Slovensko

11. apríla 2019 19:00

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_07_nagy

Slovenských hokejových reprezentantov čakajú na záver druhého týždňa spoločnej prípravy na domáce majstrovstvá sveta dva prípravné zápasy v rámci série Euro Hockey Challenge. Vo štvrtok a v sobotu si v Nemecku zmerajú sily s domácim výberom.

Pred týždňom Slováci nestačili na Švédov, ktorým podľahli 0:4. Úradujúci svetoví šampióni boli počas celého duelu aktívnejší a naši sa len veľmi ťažko presadzovali. V mužstve trénera Craiga Ramseyho nastali po zápase s „tromi korunkami“ viaceré zmeny. Do kádra pribudli Zvolenčania - Chovan, Kytnár a Špirko, ďalej dvaja hráči Popradu – Svitana a Bondra, a taktiež obrancovia Fehérváry a Koch. S tímom sa naopak rozlúčili Jánošík, Trška, Gríger, Kudrna a Mikúš.

Strieborní medailisti z vlaňajších ZOH v Pjongčangu odohrali v tomto roku zatiaľ dve medzištátne stretnutia. V dvojzápase proti Švajčiarsku si víťazstvá spravodlivo podelili. Najprv boli úspešnejší Nemci (4:2), potom naopak hokejisti z krajiny helvétskeho kríža (5:2). Nemecký tréner Toni Söderholm nominoval na zápasy so Slovenskom až na troch legionárov len hráčov z domácej ligy.

Vzájomné zápasy nahrávajú slovenským reprezentantom. Posledné štyri duely Slováci vyhrali a inkasovali v nich len dva góly. Naposledy Nemcov porazili v novembri na Nemeckom pohári 2:0. Gólové hody neočakávame ani tentokrát.

info Zápas správne tipy výsledok
5429 Nemecko - Slovensko 1,10,12 2:1
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
55739 Nemecko - Slovensko - 2:1

Vytvorené: 11. apríla 2019 13:04

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.