Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Nadal R. – Federer R.

7. júna 2019 12:55

Viac preview
preview_tenis_nadal_01

V semifinále Roland Garros uvidíme súboj dvoch hrajúcich legiend. Roger Federer nastúpi proti Rafaelovi Nadalovi. Bude to ich 39. vzájomný duel v kariére, z toho 16. na antuke. Nadal vedie v celkovej bilancii 23:15 a na antuke 13:2.

Druhý nasadený Španiel obhajuje titul z vlaňajšieho ročníka a celkovo útočí na 12. prvenstvo. Zatiaľ prechádza pavúkom bez väčších problémov, set mu dokázal zobrať len Belgičan Goffin. Vo štvrťfinále si dokázal za necelé dve hodiny poradiť s Nišikorim 6:1, 6:1, 6:3.

Švajčiarsky grandslamový rekordér prežíva úspešný návrat na parížske antukové kurty. Naposledy tu hral pred štyrmi rokmi. V doterajšom priebehu turnaja stratil len jeden set, vo štvrťfinálovom súboji proti krajanovi Stanovi Wawrinkovi. Federer tak stále živí šancu na zisk 21. titulu z podujatí veľkej štvorky. Na Roland Garros sa mu však darí najmenej, vyhral tu len raz v roku 2009.

Pre Nadala s Federerom to bude šiesty vzájomný zápas na Roland Garros. Všetky doterajšie súboje skončili triumfom rodáka z Malorky. Zvíťazí aj tentokrát, ale nebude to mať ľahké. Podľa nás bude na postup do finále potrebovať minimálne štyri sety.

info Zápas správne tipy výsledok
8018 Nadal R. - Federer R. 1 3:0
info Počet setov správne tipy výsledok
8625 Nadal R. - Federer R. - 3:0

Vytvorené: 7. júna 2019 12:30

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.